Menu

OLIMPADY I KONKURSY

Lata 1990 – 2000
·         Olimpiada języka angielskiego – Rafał Sikorski, Agnieszka Mierzejewska
·         Olimpiada matematyczna – Marcin Sobczyński
·         Wiedza o Społeczeństwie – Jerzy Jędrzejewski, Monika Jurkowska
·         Język niemiecki – Ewa Juraszczyk, Julia Kulczycka, Jacek Kulczycki
·         VII miejsce w III międzyszkolnym konkursie wiedzy o kulturze antycznej
·         2 wyróżnienia za udział w konkursie poezji Artura Rimbaud’a
·         III miejsce w turnieju „O Laur Posła Prawdy” – Agnieszka Gryncewicz
·         Ogólnopolska olimpiada ekologiczna – finalista Andrzej Gogacz
·         I nagroda konkursu recytatorskiego dla szkół średnich zorganizowanego przez Węgierski Instytut Kultury w Warszawie
·         Nagroda Prezydenta Warszawy – Andrzej Gogacz
·         I miejsce w konkursie :Jeśli nie Oxford to co?” – Wojciech Konferowicz
·         II miejsce w konkursie recytatorskim – Karolina Kępka
·         Olimpiada z języka łacińskiego – w II etapie IV i XVII miejsce
·         Stypendium Prezesa Rady Ministrów – Marcin Jarząbkowski, Tomasz Krajewski, Patryk Rokicki
·         Wyróżnienie w konkursie historycznym „Niepodległość” – Maciej Wójcicki
·         Finał wojewódzkiego konkursu recytatorskiego organizowanego przy udziale Ministerstwa i Sztuki – Wiktoria Kępska
·         Rozważania Anny Skwarskiej na temat poezji ks. J. Twardowskiego zostały wydrukowane w miesięczniku „Poezja dzisiaj”
·         Interpretacja wiersza Karola Wojtyły w „Poezji” nr 9/10 – Patryk Rokicki, Anna Skwarska
 
 
Lata 2001-2010
·         XXX ogólnopolska olimpiada historyczna – finalistka Beata Farion
·         I miejsce w ogólnopolskim konkursie na esej o Irlandii – Marek Kasprzak
·         I miejsce w ogólnopolskim konkursie na tłumaczenie poezji K. K. Baczyńskiego na język angielski – Marcin Kaczorowski
·         II miejsce w warszawskim konkursie poezji niemieckojęzycznej organizowanym przez Goethe Institut i Liceum Ogólnokształcące im. Goethego – Karolina Jabłońska
·         Udział w akcji prowadzonej przez Gazetę Wyborczą oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego ukończony uzyskaniem tytułu „Szkoła z klasą – Czytam – Myślę – Działam”
·         Udział w programie Socrates – Commeenius: w ramach projektu współpraca ze szkołą w Czechach w Bystrzycy i organizacja obozów językowo – narciarskich
·         „Świat na tak” – wyróżnienie dla Klubu Ośmiu za pomoc potrzebującym, pracę na rzecz innych, promocję dobra
·         Awans do II etapu olimpiady języka angielskiego – A. Gruszczyński, K. Rybnik, I. Soból
·         I miejsce i nagroda publiczności w warszawskim konkursie recytacji poezji angielskiej – Justyna Janicka
·         II miejsce w warszawskim konkursie recytacji poezji angielskiej – Ola Dybkowska
·         IV miejsce w warszawskim konkursie recytacji poezji angielskiej – K. Rybnik
·         Laureat Olimpiady języka rosyjskiego – Artem Graban
·         Podziękowania od dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej M. Jarzeckiej za wkład w rozwój i propagowanie wolontariatu
·         Skulnius – gazetka szkolna redagowana od 2009 roku pod opieką redaktora Wiesława Łuki
·         Warszawski konkurs wiedzy o USA – II miejsce Anna Adamiuk, IV miejsce Aleksandra Szałkowska, wyróżnienie – Piotr Pakuła, Michał Lewandowski, Kamil Floriańczyk
·         XVI stołeczna edycja konkursu „Ośmiu wspaniałych” – laureatka Wioletta Kamińska – nagroda wycieczka do Rzymu i spotkanie z papieżem
·         Stypendium Prezesa Rady Ministrów – Ewelina Olszewska
·         Stypendium Ministra Edukacji Narodowej – Bartłomiej Struss
 
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
Lata 1990-2000
·         I miejsce w koszykówce dziewcząt w dzielnicy Śródmieście
·         III miejsce w siatkówce dziewcząt w dzielnicy Śródmieście
·         III miejsce w koszykówce chłopców w dzielnicy Śródmieście
·         I miejsce w piłce nożnej w dzielnicy Śródmieście
·         III miejsce w piłce nożnej w województwie stołecznym
·         I miejsce w piłce ręcznej chłopców w dzielnicy Śródmieście
·         II miejsce w piłce ręcznej chłopców w województwie stołecznym
 
Lata 2000-2010
·         I miejsce w piłce ręcznej chłopców w finałach XXXIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży
·         I miejsce w piłce ręcznej chłopców w dzielnicy Śródmieście w ramach WOM
·         I miejsce we współzawodnictwie sportowym chłopców w dzielnicy Śródmieście
·         III miejsce we współzawodnictwie sportowym dziewcząt w dzielnicy Śródmieście
·         III miejsce w biegach przełajowych dziewcząt w dzielnicy Śródmieście
·         II miejsce w biegach przełajowych chłopców w dzielnicy Śródmieście
·         II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Śródmieście w piłce ręcznej dziewcząt
·         I miejsce w biegach przełajowych w dzielnicy Śródmieście i IX w Warszawie
·         IV miejsce drużynowo w tenisie stołowym chłopców w I Grand Prix Dzielnicy Śródmieście
·         III miejsce w tenisie stołowym chłopców w II Grand Prix Dzielnicy Śródmieście
·         I miejsce w tenisie stołowym chłopców w II Grand Prix Dzielnicy Śródmieście
·         I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej SPRING-CUP
·         I miejsce na Festiwalu Młodych Talentów w konkursie tanecznym – Złota Wena
·         II miejsce na Festiwalu Młodych Talentów w konkursie tanecznym – Srebrna Wena
·         III miejsce na Festiwalu Młodych Talentów w konkursie tanecznym – Brązowa Wena
·         III miejsce w Towarzyskim Wiosennym Turnieju Licealistów w piłce siatkowej dziewcząt
 
WYDARZENIA MEDIALNE
Osiągnięciem i zaszczytem są spotkania młodzieży z dziennikarzami, reżyserami, aktorami, sportowcami, działaczami i naukowcami organizowane przez pana redaktora W. Łukę na terenie naszej szkoły. Odbywają się one sukcesywnie i cieszą się uznaniem wśród naszych uczniów. Wśród zaproszonych znaleźli się: Kazimierz Kutz, Krzysztof Zanussi, Jacek Fedorowicz, Maja Komorowska, Ilona Łepkowska, Dorota Warakomska, Bogdan Rymanowski, Marek Sierocki, Marcin Szczepański, Marek Goliszewski, Jerzy Jachowicz, Mariusz Szczygieł, Grzegorz Miecugow, prof. Antoni Dudek, prof. Antoni Kamiński, Dariusz Michalczewski, prezes PKOL Piotr Nurowski.

Ergobaby Pas Cher | Links of London Outlet | adidas ultra boost pas cher | Nike Free Run Pas Cher | Louboutin Pas Cher | Canada Goose Jakke | Canada goose outlet | Canada Goose Pas Cher | Goyard Pas Cher http://www.blackhawksplayeruniform.com/shop_by_player/corey-crawford-chicago-blackhawks-adidas-youth-women-adult-mens-jersey-6xl-5xl-4xl-3xl-2xl-l-m-s http://www.blackhawksplayeruniform.com/shop_by_player/clark-griswold-chicago-blackhawks-adidas-youth-women-adult-mens-jersey-6xl-5xl-4xl-3xl-2xl-l-m-s http://www.blackhawksplayeruniform.com/shop_by_player/jonathan-toews-chicago-blackhawks-adidas-youth-women-adult-mens-jersey-6xl-5xl-4xl-3xl-2xl-l-m-s http://www.blackhawksplayeruniform.com/shop_by_player/artemi-panarin-chicago-blackhawks-adidas-youth-women-adult-mens-jersey-6xl-5xl-4xl-3xl-2xl-l-m-s http://www.blackhawksplayeruniform.com/shop_by_player/patrick-kane-chicago-blackhawks-adidas-youth-women-adult-mens-jersey-6xl-5xl-4xl-3xl-2xl-l-m-s http://www.blackhawksplayeruniform.com/shop_by_player/brent-seabrook-chicago-blackhawks-adidas-youth-women-adult-mens-jersey-6xl-5xl-4xl-3xl-2xl-l-m-s http://www.mlbplayeronline.com http://www.asmonacoplayershop.com http://www.chelseaplayerstore.com http://www.arsenalplayershop.com/2017-18-ARSENAL-KITS-SHOP/Alexis-Sanchez-Arsenal-2017-18-Jersey-For-Women-Youth http://www.ncaaplayershop.com/NCAA_Alabama_Crimson_Tide_Football_Jersey_Online_Store/Mens_Eddie_Lacy_University_Football_Jersey_In_Adult_Size_S_M_L_XL_2XL_3XL http://www.realmadridplayershop.com/2017-18-REAL-MADRID-KITS 2017 saint germain jersey http://www.barcelonaplayershop.com/2017-18-barcelona-kits-for-sale.html http://www.mufcplayerjersey.com/2017-18-manchester-united-kit-discount-shop.html http://www.intermilanplayershop.com/inter-milan-2017-18-kits.html http://www.bayernmunchenplayershop.com/bayern-munich-2017-18-kit-for-sale.html http://www.blackhawksplayerjersey.com/blackhawks-adidas-new-uniforms.html www.mlbplayershop.com atleticomadridplayershop.com marian hossa jersey andrew shaw jersey clark griswold jersey patrick kane jersey duncan keith jersey jonathan toews jersey Artemi Panarin Jersey Corey Crawford jersey